MEDYCZNY SYSTEM MULTIPOLARNEJ RADIOFREKWENCJI Z POLEM MAGNETYCZNYM ORAZ PODCIŚNIENIOWYM DRENAŻEM TKANEK

MEDYCZNY SYSTEM MULTIPOLARNEJ RADIOFREKWENCJI Z POLEM MAGNETYCZNYM ORAZ PODCIŚNIENIOWYM DRENAŻEM TKANEK
MEDYCZNY SYSTEM MULTIPOLARNEJ RADIOFREKWENCJI Z POLEM MAGNETYCZNYM ORAZ PODCIŚNIENIOWYM DRENAŻEM TKANEK

MEDYCZNY SYSTEM MULTIPOLARNEJ RADIOFREKWENCJI Z POLEM MAGNETYCZNYM ORAZ PODCIŚNIENIOWYM DRENAŻEM TKANEK

Innowacyjny medyczny system multipolarnej radiofrekwencji (RF), posiadający amerykański certyfikat FDA i wykorzystujący technologię 4DR – kombinację impulsowego pola magnetycznego z wielobiegunowym polem elektromagnetycznym – RF, oraz podciśnieniowego drenażu tkanek. Nowością jest dynamiczny pomiar temperatury leczonych tkanek w czasie rzeczywistym bezpośrednio przez głowice zabiegowe – co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i optymalizację efektów terapii. Dzięki zastosowaniu tych innowacji zabieg jest niezwykle bezpieczny, całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny, a zarazem maksymalnie skuteczny już podczas pierwszej sesji. System wykorzystuje różne typy głowic, pozwalające zindywidualizować przebieg i efekty terapii, personalizując ją dla poszczególnych klientów i ich problemów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W przeciwieństwie do radiofrekwencji dostępnych na rynku terapia medycznym systemem multipolarnej radiofrekwencji z polem magnetycznym oraz podciśnieniowym drenażem tkanek wykorzystuje nie jedną, a cztery nowoczesne technologie, dzięki którym jest maksymalnie skuteczna, bezbolesna i bardzo bezpieczna.

Jako pierwsza wykorzystuje multipolarną falę radiową RF, powodując:

 • ujędrnienie i wzrost napięcia skóry
 • redukcję zmarszczek
 • zmniejszenie cellulitu – obrzękowo – włóknistych zmian w tkance podskórnej
 • wyszczuplenie – ograniczenie objętości tkanki tłuszczowej

Natomiast technologia PEMF, czyli impulsowe pole magnetyczne emitowane przez urządzenie, pobudza fibroblasty, tym samym zwiększając syntezę włókien kolagenu. Efektem wprowadzenia PEMF jest również angiogeneza – powstawanie nowych naczynek krwionośnych.

Ponadto, dzięki technologii podciśnieniowej stymulacji tkanek VariPulse™, zabieg przyspiesza przepływ krwi oraz przepływ limfy w naczyniach włosowatych w obrębie pobudzonych tkanek, zapewniając lepsze dotlenianie oraz odżywienie tkanek i drenaż limfatyczny, a więc redukcję obrzęków.

Technologia podnoszenia i jednoczesnego pomiaru temperatury tkanki w czasie rzeczywistym (Real Time Thermal Feedback) pozwala na:

 • stały kontakt głowicy z tkankami, co niebywale zwiększa efektywność zabiegu
 • ciągłą kontrolę temperatury tkanek, podnosząc poziom bezpieczeństwa zabiegu do maksimum

Zabieg jest wykonywany w trybie dynamicznym – ze stałym pomiarem temperatury – pozwala to na całkowite dostosowanie charakteru, czasu i natężenia zabiegu do potrzeb danego pacjenta, czego nie można zapewnić w zabiegach statycznych.

 

Zabieg trwa od 10 do 30 minut zależnie od wielkości powierzchni skóry poddawanej terapii i jej stanu. Polega na masażu jedną z multipolarnych głowic, emitującą pole magnetyczne oraz fale radiowe. Jest całkowicie bezbolesny (odczucie ciepła/gorąca) oraz nie wymaga przerwy w pracy i życiu towarzyskim oraz żadnej rekonwalescencji. Jedynie w czasie i po zabiegu może pojawić się przejściowy rumień skóry, utrzymujący się do kilku godzin.

 

 • Odmładzanie
 • Redukcja, wygładzenie zmarszczek
 • Lifting
 • Poprawa napięcia skóry
 • Zmniejszenie cellulitu
 • Wyszczuplenie
 • Modelowanie sylwetki
 • Redukcja tkanki tłuszczowej
 • Redukcja opuchlizny oczu
 • skóra musi być oczyszczona z wszelkich kremów i kosmetyków
 • osoba nie może posiadać ŻADNEJ biżuterii i metalowych przedmiotów w czasie terapii
 • przed zabiegiem okolice poddawane terapii są fotografowane w celu monitorowania postępów terapii

Zaleca się picie dużych ilości wody – około 2,5 litra przez 3 dni, powstrzymanie od spożywania stężonych napojów alkoholowych w dniu zabiegu oraz stosowanie diety ubogotłuszczowej w dniu zabiegu i 3 dni po nim. Należy powstrzymać się od gorących kąpieli przez 2 dni po zabiegu, zrezygnować z wyczerpujących ćwiczeń fizycznych i używania sauny przez 3 dni. Intensywnie nawilżać skórę po zabiegu balsamem do ciała lub kremem (twarz), zawierającymi stabilną i aktywną witaminę C.

W celu podtrzymania efektów zabiegu należy stosować aktywne preparaty do skóry, w których doborze pomoże Ci specjalista wykonujący zabieg.

W celu modelowania owalu twarzy, liftingu i ujędrnienia skóry twarzy, szyi i dekoltu – zaleca się wykonanie 4-6 sesji zabiegowych co 7 dni. Celem redukcji cellulitu i modelowania sylwetki zalecane jest wykonanie 8-10 zabiegów, również w odstępach 7 dniowych. W sytuacji zastosowania terapii łączonych, np. z LPG ENDERMOLOGIE lub KARBOKSYTERAPII JULIE , ilość zabiegów wymaganych do osiągnięcia tych samych efektów jest mniejsza.

Aby utrzymać efekty jak najdłużej, rekomenduje się wykonywanie 1 zabiegu podtrzymującego raz w miesiącu.

Zabiegi są wykonywane w seriach. Rezultaty widoczne są bardzo szybko – już po pierwszych zabiegach. Terapia jest progresywna – wieloetapowa – efekty narastają w czasie jej trwania, a procesy przebudowy i regeneracji tkanek leżące u podstaw wizualnych efektów odmłodzenia, liftingu i redukcji zmarszczek są pobudzane i podtrzymywane kolejnymi sesjami zabiegowymi, powtarzanymi w regularnych odstępach czasu.

OBSZAR
VENUS LEGACY CENA ZA JEDEN ZABIEG
Okolica oczu 250 pln
Cała twarz 400 pln
Szyja i podbródek 300 pln
Podbródek 250 pln
Dekolt 400 pln
Twarz, podbródek i szyja 600 pln
Szyja, podbródek i dekolt 600 pln
Twarz, podbródek, szyja i dekolt 950 pln
Ramiona 400 pln
Dłonie 200 pln
Brzuch 400 pln
Boki 400 pln
Brzuch i boki 650 pln
Pośladki 400 pln
Pośladki i boki 650 pln
Pośladki i uda  – jedna powierzchnia (przód lub tył, przyśrodkowo lub zewnętrznie) 800 pln
Uda – jedna powierzchnia (przód lub tył, przyśrodkowo lub zewnętrznie) 500 pln
Uda 800 pln
Uda, pośladki 1100 pln
Pośladki, bryczesy 700 pln
Kolana 350 pln
Łydki 400 pln
CENA: PAKIET 6 ZABIEGÓW W CENIE 5
CENA: PAKIET 10 ZABIEGÓW W CENIE 8
NIEODPŁATNE ODWOŁANIE WIZYTY Z PAKIETU MOŻLIWE JEST NAJPÓŹNIEJ 24 GODZINY PRZED JEJ PLANOWANYM TERMINEM. BRAK INFORMACJI O ODWOŁANIU ORAZ NIE PRZYBYCIE NA UMÓWIONY TERMIN JEST TOŻSAME Z ODBYCIEM PLANOWANEJ WIZYTY.