SKIN PERFUSION FILLMED

SKIN PERFUSION FILLMED

SKIN PERFUSION FILLMED

To innowacyjne, inspirowane medycyną estetyczną zabiegi do każdego rodzaju i problemu skóry. Koncepcja SKIN PERFUSION umożliwia indywidualne dopasowanie zabiegów do potrzeb każdego pacjenta. Kosmetolog po analizie skóry wybierze zabieg z dostępnej gamy lub stworzy indywidualny zabieg odpowiednio dobierając produkty do wymagań skóry. Wyjątkowa koncepcja SKIN PERFUSION pozwala na nieograniczone kombinacje i spersonalizowane zabiegi, które wyróżniają gamę SKIN PERFUSION spośród innych dostępnych w gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej.

SKIN PERFUSION to kompleksowa gama produktów składających się na system zabiegowy złożony z 6 etapów pielęgnacji skóry.

ETAP 1: PRZYGOTOWANIE

Polega na oczyszczaniu i tonizowaniu skóry, aby usunąć z niej wszelkie zanieczyszczenia.

ETAP 2: ZŁUSZCZANIE

To etap w trakcie, którego stosuje produkty złuszczające skórę, zarówno biologiczne i/lub mechaniczne, w tym także peelingi FILLMED na bazie glukonolaktonu:

  • Light Peel – poprawiający nawilżenie skóry i przywracający blask,
  • Bright Peel – wyrównujący koloryt skóry i zmniejszający przebarwienia,
  • Time Peel zmniejszający zmarszczki i działający odmładzająco.

ETAP 3: WZMACNIANIE

Aby wzmocnić efekt zabiegu nakładane jest jedno lub (w zależności od stanu i potrzeb skóry) kilka z 6 rodzajów innowacyjnych serum.

ETAP 4: PRZYSWAJANIE

Zastosowanie maski zwiększa wnikanie składników aktywnych.

ETAP 5: REGENERACJA

Wmasowanie kompleksowego kremu zawierającego nowoczesne i innowacyjne składniki.

ETAP 6: OCHRONA

Ochrona przed zanieczyszczeniami i promieniowaniem UV to efekt, który uzyskuje się stosując preparaty z wysoką ochroną przeciwsłoneczną oraz mgiełkę jako czysty biologicznie, naprawczy czynnik o działaniu antyoksydacyjnym.

Zabieg FILLMED SKIN PERFUSION można powtarzać w odstępach 4 tygodni lub zawsze, kiedy jest potrzeba szybkiej poprawy, jakości skóry, jako tzw. zabieg bankietowy.

Zabiegi SKIN PERFUSION FILLMED:

  • Zabieg SKIN LIFT (Utrata jędrności skóry) Jest to zabieg o intensywnym działaniu ujędrniającym i modelującym, poprawiający wygląd wiotkiej skóry i dodający jej blasku. Seans rozpoczyna się od spryskania twarzy antyoksydacyjną mgiełką i dokładnego oczyszczenia skóry. Następnie wykonywany jest peeling Light Peel na bazie kwasu migdałowego i glukonolaktonu (wcześniej skóra zostaje odtłuszcza preparatem Pre Peel, a po peelingu nakłada się neutralizujący i kojący preparat Post Peel). Kwas migdałowy ma znakomite właściwości rozświetlające, pobudza skórę do odnowy i ją nawilża. Dodatkowo, podobnie jak glukonolakton, nie powoduje podrażnienia skóry, ani jej mocnego zaczerwienienia. Jest idealny nawet do skóry wrażliwej. Na tak przygotowaną skórę twarzy i szyi nakłada się serum Lift, które następnie jest aktywowane i wtłaczane za pomocą ultradźwięków. Zawarty w aktywnym serum kolagen nawilża, wygładza i zagęszcza skórę, a ksyloza uelastycznia, przywracając jej optymalne napięcie. Innowacyjne składniki kosmetyczne takie jak peptyd elastyny i sok z sorgo pobudzają skórę do walki z jej wiotczeniem oraz dają efekt natychmiastowego napięcia i liftingu. Następnie nakłada się odpowiednio dobraną do kondycji skóry maskę, która ujędrnia, wygładza i dodaje objętości. Na koniec aplikuje się krem pod oczy oraz krem dopasowany do rodzaju skóry i spryskuje ją antyoksydacyjną mgiełką. Efektem zabiegu jest napięta, sprężysta skóra, wymodelowany owal twarzy i ładniejszy koloryt cery.
  • Zabieg SKIN BRIGHT (Przebarwienia, skóra pozbawiona blasku) Jest to zabieg dla skóry z przebarwieniami, niejednolitej, pozbawionej blasku, o szarym, matowym kolorycie. Seans rozpoczyna się od spryskania twarzy antyoksydacyjną mgiełką i dokładnego oczyszczenia skóry. Następnie wykonywany jest peeling Light Peel na bazie kwasu migdałowego i glukonolaktonu (wcześniej skóra zostaje odtłuszcza się preparatem Pre Peel, a po peelingu nakłada się neutralizujący i kojący preparat Post Peel). Kwas migdałowy ma znakomite właściwości rozświetlające, pobudza skórę do odnowy i ją nawilża. Dodatkowo, podobnie jak glukonolakton, nie powoduje podrażnienia skóry, ani jej mocnego zaczerwienienia. Jest idealny nawet do skóry wrażliwej. Na tak przygotowaną skórę twarzy i szyi nakłada się specjalne serum Bright, które następnie jest aktywowane i wtłaczane za pomocą ultradźwięków. Zawarty w aktywnym serum kwas fitowy przeciwdziała zaburzeniom pigmentacji a nowa forma witaminy C rozświetla cerę, redukuje przebarwienia i zapobiega fotostarzeniu. Innowacyjne składniki kosmetyczne – arabino-klysola B1-4 – i papaino carbomer rozjaśniają przebarwienia i ujednolicają skórę przywracając jej blask. Następnie aplikuje się kremową maskę odżywczą o działaniu wzmacniającym i nawilżającym „Baby Face”. Na koniec nakłada się krem dopasowany do rodzaju skóry oraz aplikuje się krem pod oczy. Spryskuje się twarz i szyję antyoksydacyjną mgiełką. Efektem zabiegu jest zredukowanie przebarwień, rozjaśnienie i rozświetlenie skóry. Już po jednym zabiegu koloryt jest jednolity, świeży, a skóra odmłodzona..
  • Zabieg SKIN LIGHT (Utrata blasku, skóra ziemista, zmęczona) Jest to zabieg o działaniu rozświetlającym i dodającym blasku, idealny dla skóry ziemistej i zmęczonej. Seans rozpoczyna się od spryskania twarzy antyoksydacyjną mgiełką i dokładnego oczyszczenia skóry. Następnie wykonywany jest peeling Light Peel na bazie kwasu migdałowego i glukonolaktonu (wcześniej skóra zostaje odtłuszczona preparatem Pre Peel, a po peelingu nakłada się neutralizujący i kojący preparat Post Peel). Kwas migdałowy ma znakomite właściwości rozświetlające, pobudza skórę do odnowy i ją nawilża. Dodatkowo, podobnie jak glukonolakton, nie powoduje podrażnienia skóry, ani jej mocnego zaczerwienienia. Jest idealny nawet do skóry wrażliwej. Na tak przygotowaną skórę twarzy i szyi nakłada się serum Light, które jest następnie aktywowane i wtłaczane za pomocą ultradźwięków. Zawarte w aktywnym serum witaminy H i C pozwalają przywrócić zdrową kondycję skóry sprawiając, że jest wypoczęta i rozświetlona. Aktywny składnik czysty biologicznie, naprawczy czynnik stosowany w przeciwstarzeniowej mezoterapii widocznie wpływa na poprawę jakości skóry, a silnie działający antyoksydant HRH-14 polifenol, zapewnia bio-aktywację blasku skóry. Następnie nakłada się odpowiednio dobraną do kondycji skóry maskę, która dodatkowo nawilża i wygładza skórę. Na koniec aplikuje się krem po oczy i krem dopasowany do rodzaju skóry i spryskuje ją antyoksydacyjną mgiełką. Efektem zabiegu jest pełna blasku skóra, o świeżym, równym i jasnym kolorycie.
  • Zabieg RE-TIME (Zmarszczki mimiczne, zmarszczki spowodowane odwodnieniem skóry, bruzdy – zmarszczki głębokie) Jest to zabieg o intensywnym działaniu odmładzającym, wygładzający każdy rodzaj zmarszczek: mimiczne, spowodowane odwodnieniem i głębokie. Seans rozpoczyna się od spryskania twarzy antyoksydacyjną mgiełką i dokładnego oczyszczenia skóry. Następnie wykonywany jest peeling Light Peel na bazie kwasu migdałowego i glukonolaktonu (wcześniej skóra zostaje odtłuszczona preparatem Pre Peel, a po peelingu nakłada się neutralizujący i kojący preparat Post Peel). Kwas migdałowy ma znakomite właściwości rozświetlające, pobudza skórę do odnowy i ją nawilża. Dodatkowo, podobnie jak glukonolakton, nie powoduje podrażnienia skóry, ani jej mocnego zaczerwienienia. Jest idealny nawet do skóry wrażliwej. Na tak przygotowaną skórę twarzy i szyi nakładane jest serum Time, które jest następnie aktywowane i wtłaczane za pomocą ultradźwięków. Zawarta w aktywnym serum witamina A działa na cztery oznaki starzenia się skóry wywołane działaniem światła; poprawia elastyczność, gęstość i nawilżenie skóry, spłyca zmarszczki. Z kolei kwas hialuronowy wypełnia i wygładza zmarszczki spowodowane odwodnieniem. Innowacyjne składniki kosmetyczne jak ARG-LYS PEPTYD zbliżony działaniem do botoksu oraz WAKAME 14G rozluźniają i regenerują, skórę, dzięki czemu zmarszczki mimiczne są mniej widoczne. Następnie nakłada się odpowiednio dobraną do kondycji skóry maskę, która dodatkowo nawilża i wygładza skórę. Na koniec aplikuje się krem pod oczy i krem dopasowany do rodzaju skóry i spryskuje ją antyoksydacyjną mgiełką. Efektem zabiegu jest wygładzona, odmłodzona, pełna blasku skóra.
  • Zabieg SKIN HYDRA PERFUSION (Skóra odwodniona, zmarszczki spowodowane suchością skóry) Jest to zabieg o intensywnym działaniu nawilżającym, do skóry odwodnionej i zmarszczek spowodowanych niedostateczną ilością wody w naskórku. Seans rozpoczyna się od spryskania twarzy antyoksydacyjną mgiełką i dokładnego oczyszczenia skóry. Następnie dokładnie złuszcza się naskórek kremem typu gommage z mikrogranulkami. Na tak przygotowaną skórę twarzy i szyi nakłada się serum Hydra, które jest następnie aktywowane i wtłaczane za pomocą ultradźwięków. Zawarta w aktywnym serum prowitamina B5 (D-pantenol) regeneruje powłokę nawilżenia skóry i zmniejsza jej szorstkość, a kwas hialuronowy przywraca nawilżenie i wypełnia zmarszczki. Dodatkowo silny składnik osmotyczny stworzony z połączenia erytritol i homarine, zachowuje homeostazę wodną stopniowo przywracając nawilżenie na różnych poziomach skóry. Następnie nakłada się odpowiednio dobraną do kondycji skóry maskę, która zwiększa głębokie nawilżenie, wygładzanie i rozświetlenie skóry. Na koniec aplikuje się krem pod oczy i krem dopasowany do rodzaju skóry i spryskuje ją antyoksydacyjną mgiełką. Efektem zabiegu jest głęboko nawilżona, wygładzona i pełna blasku skóra.
  • Zabieg SKIN BALANCE (Skóra mieszana i tłusta, niedoskonałości skóry) Jest to zabieg dla skóry tłustej i przetłuszczającej się, skłonnej do niedoskonałości, z rozszerzonymi porami, nierównościami i tendencją do nadmiernego błyszczenia się. Seans rozpoczyna się od spryskania twarzy antyoksydacyjną mgiełką i dokładnego oczyszczenia skóry. Następnie wykonuje się peeling Light Peel na bazie kwasu migdałowego i glukonolaktonu (wcześniej skóra zostaje odtłuszczona preparatem Pre Peel, a po peelingu nakłada się neutralizujący i kojący preparat Post Peel). Kwas migdałowy ma znakomite właściwości rozświetlające, pobudza skórę do odnowy i ją nawilża. Dodatkowo, podobnie jak glukonolakton, nie powoduje podrażnienia skóry, ani jej mocnego zaczerwienienia. Jest idealny nawet do skóry wrażliwej. Na tak przygotowaną skórę twarzy i szyi nakładane jest serum Balance, które jest następnie aktywowane i wtłaczane za pomocą ultradźwięków. Zawarty w aktywnym serum cynk i kwas salicylowy skutecznie matują tłusta skórę, działają przeciwbakteryjnie złuszczają i wygładzają cerę. Ekstrakty roślinne regulują natomiast wydzielanie sebum, zapobiegając powstawaniu nowych niedoskonałości i dokładnie oczyszczają skórę zmniejszając widoczność porów i zaskórników. Następnie nakłada się odpowiednio dobraną do kondycji skóry maskę, o działaniu nawilżającym i rozświetlającym skórę. Na koniec aplikuje się krem pod oczy i krem dopasowany do rodzaju skóry i spryskuje ją antyoksydacyjną mgiełką. Efektem zabiegu jest wygładzona, pozbawiona niedoskonałości, matowa skóra, idealnie odświeżona i pełna blasku.

OPCJE ZABIEGOWE DOBIERANE SĄ INDYWIDUALNIE W ZALEŻNOŚCI OD KONDYCJI I POTRZEB SKÓRY, PO KONSULTACJI KOSMETOLOGICZNEJ

OPCJE ZABIEGOWE:

CENA:

Złuszczanie: Light Peel + Collagen Youth Mask (płat kolagenowy)

200 pln

Złuszczanie: Light Peel + Hyaluronic Youth Mask (maska z kwasem hialuronowym)

160 pln

Złuszczanie: Light Peel + GR-Youth Mask (maska „Baby Face”)

140 pln