LASER ALMA REJUVE (GŁOWICA DYE-VL) ZMIANY NACZYNIOWE TRĄDZIK

LASER ALMA REJUVE (GŁOWICA DYE-VL) ZMIANY NACZYNIOWE TRĄDZIK
LASER ALMA REJUVE (GŁOWICA DYE-VL) ZMIANY NACZYNIOWE TRĄDZIK

LASER ALMA REJUVE (GŁOWICA DYE-VL) ZMIANY NACZYNIOWE TRĄDZIK

Alma Harmony Rejuveto laserowa platforma zabiegowa do kompleksowego rozwiązywania problemów skóry naczyniowej oraz redukcji przebarwień różnego pochodzenia. Skuteczność działania zapewnia głowica– Dye-VL

Zabiegi są całkowicie bezpieczne, nawet na delikatnej i cienkiej skórze, jak szyja, dekolt czy dłonie. Efektem zabiegów jest poprawa wyglądu zmian naczyniowych i redukcja zmian pigmentacyjnych, zmniejszenie wielkości porów, poprawa kolorytu i struktury skóry.Podczas terapii osiągamy dodatkowo efekt fotoodmłodzenia skóry.Laser wywołuje zmianę struktury skóry właściwej, tworząc unikalne warunki do pełnej i trwałej regeneracji kolagenu i elastyny.

Głowica Dye-VL 500-600 nm

Dye-VL, pierwsze wąskopasmowe, pulsacyjne źródło światła, najbardziej zaawansowana technologia, dająca porównywalne rezultaty do laserów barwnikowych, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo, efektywność i wszechstronność IPL.
Nowy Dye-VL wykorzystuje serię trzech filtrów, koncentrując światło w jednym zakresie. Ta niespotykana dotąd technologia pozwala na efektywną poprawę zmian naczyniowych i przebarwień. Dzięki emisji światła z przedziału od 500 do 600 nm, skóra jest minimalnie narażona na ekspozycję innych długości światła, a tym samym zabieg staje się bezpieczniejszy, z mniejszym ryzykiem wystąpienia skutków ubocznych.

Pierwsze efekty często widoczne są już po pierwszej terapii. W zależności od rozległości zmian oraz obszaru ciała, może być konieczne wykonanie serii zabiegów. Ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie; najczęściej jest to 4-6 procedur, w odstępach 3-4 tygodni.

JAK DZIAŁA LASEROWE ZAMYKANIE ROZSZERZONYCH NACZYNEK?

Laserowe zamykanie naczynek to zabieg bardzo precyzyjny, podczas którego inteligentna wiązka światła działa wewnątrz naczyń krwionośnych, nie uszkadzając struktury naskórka. Światło lasera przenika do naczynia, a energia wiązki jest pochłaniana przez hemoglobinę – barwnik czerwonych ciałek krwi (erytrocytów). Dochodzi do wzrostu temperatury, a podgrzane erytrocyty ulegają koagulacji. To naturalna, nieodwracalna reakcja białek na podniesienie temperatury. W wyniku tego procesu naczynie krwionośne zostaje zamknięte, a następnie w ciągu ok. 3 tyg. ulega resorpcji (wchłonięciu) i przestaje być widoczne.

 • rumień
 • trądzik różowaty
 • trądzik zapalny
 • teleangiektazje (pajączki)
 • naczyniaki płaskie
 • plamy starcze
 • plamy typu port wine stain

Z uwagi na przemijającą, nieco zwiększoną wrażliwość skóry po zabiegu zamykania naczynek, należy unikać czynników, które mogą podrażniać skórę: sauny, solarium. Nie należy używać kosmetyków kolorowych, za to wskazane jest stosowanie preparatów natłuszczających i chroniących przed słońcem – z najwyższymi filtrami. Z uwagi na fakt, że każdy klient traktowany jest indywidualnie, po przeprowadzonym zabiegu klient dostaje dokładną instrukcję jak powinien pielęgnować skórę w warunkach domowych oraz jakich preparatów używać.

 • uszkodzenia skóry, stany zapalne oraz przewlekłe zapalne dermatozy (atopowe zapalenie skóry, łuszczyca),
 • nadwrażliwość na światło lasera oraz przyjmowanie ziół i leków światłouczulających typu skrzyp, nagietek, dziurawiec, antybiotyki,
 • nowotwory skóry,
 • trwająca terapia izotretinoiną, (Izotek, Aknenormin, Curacne) oraz retinoidami (Roaccutan, Accutan),
 • infekcje bakteryjne, wirusowe,
 • opalona skóra, używanie kremów samoopalających i samoopalaczy,
 • ciąża, laktacja

Obszar:

Cena 1 zabieg:

Twarz

500 pln

Policzki

350 pln

Czoło

300 pln

Nos

250 pln

Broda

200 pln

Górna warga

150 pln

Szyja

350 pln

Dekolt

400 pln

Twarz + Szyja + Dekolt

1000 pln

Twarz + Szyja

750 pln

Twarz + dekolt

800 pln

Szyja + Dekolt

650 pln

Policzki + Nos

400 pln

Policzki + Broda

400 pln

Dłonie

300 pln

Terapia przeciwtrądzikowa

450 pln

Fotoodmładzanie twarz

450 pln

Pojedyncza zmiana naczyniowa/ przebarwienie

Od 150pln