LASER ALMA REJUVE (GŁOWICA DYE-VL) PRZEBARWIENIA, ZMIANY NACZYNIOWE, RUMIEŃ, FOTOODMŁADZANIE

LASER ALMA REJUVE (GŁOWICA DYE-VL) PRZEBARWIENIA, ZMIANY NACZYNIOWE, RUMIEŃ, FOTOODMŁADZANIE
LASER ALMA REJUVE (GŁOWICA DYE-VL) PRZEBARWIENIA, ZMIANY NACZYNIOWE, RUMIEŃ, FOTOODMŁADZANIE

LASER ALMA REJUVE (GŁOWICA DYE-VL) PRZEBARWIENIA, ZMIANY NACZYNIOWE, RUMIEŃ, FOTOODMŁADZANIE

Alma Harmony Rejuveto laserowa platforma zabiegowa do kompleksowego rozwiązywania problemów skóry naczyniowej oraz redukcji przebarwień różnego pochodzenia.

Zabiegi są całkowicie bezpieczne, nawet na delikatnej i cienkiej skórze, jak szyja, dekolt czy dłonie. Efektem zabiegów jest poprawa wyglądu zmian naczyniowych i redukcja zmian pigmentacyjnych, zmniejszenie wielkości porów, poprawa kolorytu i struktury skóry. Podczas terapii osiągamy dodatkowo efekt fotoodmłodzenia skóry. Laser wywołuje zmianę struktury skóry właściwej, tworząc unikalne warunki do pełnej i trwałej regeneracji kolagenu i elastyny.

Głowica Dye-VL 500-600 nm

Dye-VL, pierwsze wąskopasmowe, pulsacyjne źródło światła, najbardziej zaawansowana technologia, dająca porównywalne rezultaty do laserów barwnikowych, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo, efektywność i wszechstronność IPL.
Nowy Dye-VL wykorzystuje serię trzech filtrów, koncentrując światło w jednym zakresie. Ta niespotykana dotąd technologia pozwala na efektywną poprawę zmian naczyniowych i przebarwień. Dzięki emisji światła z przedziału od 500 do 600 nm, skóra jest minimalnie narażona na ekspozycję innych długości światła, a tym samym zabieg staje się bezpieczniejszy, z mniejszym ryzykiem wystąpienia skutków ubocznych. Zmiany poddawane działaniu Dye-VL po zabiegu ciemnieją i ulegają stopniowemu złuszczeniu.

Pierwsze efekty często widoczne są już po pierwszej terapii. W zależności od rozległości zmian oraz obszaru ciała, może być konieczne wykonanie serii zabiegów. Ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie; najczęściej jest to 4-6 procedur, w odstępach 3-4 tygodni.

Efekty są całkowicie trwałe. Należy jednak mieć na uwadze, że laser nie eliminuje tendencji do powstawania przebarwień, a jedynie działa na istniejące zmiany. Zawsze należy stosować wysokie filtry UV jako ochrona przed powstawaniem nowych przebarwień.

JAK DZIAŁA LASEROWE ZAMYKANIE ROZSZERZONYCH NACZYNEK?

Laserowe zamykanie naczynek to zabieg bardzo precyzyjny, podczas którego inteligentna wiązka światła działa wewnątrz naczyń krwionośnych, nie uszkadzając struktury naskórka. Światło lasera przenika do naczynia, a energia wiązki jest pochłaniana przez hemoglobinę – barwnik czerwonych ciałek krwi (erytrocytów). Dochodzi do wzrostu temperatury, a podgrzane erytrocyty ulegają koagulacji. To naturalna, nieodwracalna reakcja białek na podniesienie temperatury. W wyniku tego procesu naczynie krwionośne zostaje zamknięte, a następnie w ciągu ok. 3 tyg. ulega resorpcji (wchłonięciu) i przestaje być widoczne.

 • przebarwienia słoneczne
 • melasma
 • plamy soczewicowate
 • piegi
 • zaburzenia pigmentacyjne skóry
 • utrata jędrności skóry – fotoodmładzanie

Po zabiegu bardzo ważna jest ochrona UV wraz z intensywnym nawilżaniem skóry. Należy unikać słońca przez około 4 tyg. od ostatniego zabiegu i zawsze używać filtrów ochronnych (SPF 50).

 • uszkodzenia skóry, stany zapalne oraz przewlekłe zapalne dermatozy (atopowe zapalenie skóry, łuszczyca),
 • nadwrażliwość na światło lasera oraz przyjmowanie ziół światłouczulających typu skrzyp, nagietek, dziurawiec
 • nowotwory skóry,
 • przyjmowanie w ostatnich 6 miesiącach retinoidów, antybiotyków, leków przeciwdepresyjnych lub immunosupresyjnych,
 • infekcje bakteryjne, wirusowe,
 • świeża opalenizna, używanie kremów samoopalających
 • ciąża, laktacja

 

Obszar Cena za 1 zabieg
Twarz 550 pln
Policzki 400 pln
Czoło 350 pln
Nos 300 pln
Nos (procedura złożona: dye-vl+nd:yag) 400 pln
Broda 250 pln
Górna warga 200 pln
Policzki + Nos 450 pln
Policzki + Broda 450 pln
Szyja 400 pln
Dekolt 450 pln
Twarz + Szyja + Dekolt 1100 pln
Twarz + Szyja 850 pln
Twarz + Dekolt 900 pln
Szyja + Dekolt 750 pln
Grzbiet dłoni 350 pln
Pojedyncza zmiana od 200 pln

 

Obszar Cena za 1 zabieg
Twarz 550 pln
Szyja 400 pln
Dekolt 450 pln
Twarz + Szyja + Dekolt 1100 pln
Twarz + Szyja 850 pln
Grzbiety dłoni 350 pln