MASAŻ RELAKSACYJNY

MASAŻ RELAKSACYJNY

MASAŻ RELAKSACYJNY

Żyjesz szybko i intensywnie – ten zabieg jest właśnie dla Ciebie. Przyjemna muzyka, blask świec i kameralna atmosfera pozwolą Ci odpłynąć myślami i zrelaksować się. Masaż relaksacyjny to doskonały sposób na odzyskanie równowagi psychicznej i fizycznej.
Masaż relaksacyjny pozwoli Ci na całkowitą regenerację sił. Zabieg odpręża, uspokaja i likwiduje przemęczenie. Bezpośrednim efektem masażu jest likwidacja napięcia nerwowo – mięśniowego. Już po kilkunastu minutach doznasz spokoju i pełnego odprężenia fizycznego.
Każdy zabieg jest spersonalizowany – indywidualnie skomponowana kompozycja zapachowa pozwala na uzyskanie pełnej harmonii ciała i umysłu.
W zależności od preferencji można wybrać masaż całościowy obejmujący wszystkie partie ciała lub masaż częściowy wybranej partii ciała. Podczas masażu stosowane są różne techniki masażu, w tym: głaskanie, ugniatanie, rozcieranie, oklepywanie. Masaż wykonywany jest na oleju winogronowym i maśle shea z dodatkiem indywidualnie skomponowanej nuty zapachowej.

Masaż relaksacyjny plecy (30 min)

80 zł

Masaż relaksacyjny (60 min.)

150 zł

Masaż relaksacyjny (90 min.)

210 zł