BIO NUTRI LIFT

BIO NUTRI LIFT

BIO NUTRI LIFT

BIO NUTRI LIFT to innowacyjne połączenie dwóch zabiegów Fill-med – Hydra Booster oraz Lift Booster – które dzięki synergicznemu działaniu odżywiają, nawilżają i poprawiają elastyczność skóry, aby uzyskać młodszy i wypoczęty wygląd oraz długotrwały lifting skóry.

Hydra Booster zapewnia głębokie i długotrwałe nawilżenie i odżywienie skóry dzięki zawartości dwóch preparatów: sztandarowego produktu do mezoterapii firmy Fill-med o działaniu ujędrniającym i rewitalizującym skórę oraz preparatu, który potęguje wzmocnienie nawilżenia oraz elastyczności skóry. Pierwszy produkt to mezo-terapeutyk polirewitalizujący zawierający kwas hialuronowy i aż 59 składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry (m.in. witaminy, aminokwasy, antyoksydanty, koenzymy i minerały). Zapewnia doskonałe nawilżenie, wygładzenie powierzchownych zmarszczek, ujednolicenie kolorytu i rozświetlenie skóry. Drugi preparat wzmacniający nawilżenie i elastyczność skóry zawiera kwas hialuronowy i glicerol, który daje bardzo głębokie nawilżenie i ujędrnienie skóry oraz zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami. Połączenie substancji zawartych w obu produktach to unikatowy, skondensowany zastrzyk odmładzający dla skóry.

Drugi zabieg wchodzący w skład kuracji BIO NUTRI LIFT – Lift Booster – łączy skuteczność bogatego w kwas hialuronowy wolny i 59 składników stymulujących skórę sztandarowego produktu do mezoterapii firmy Fill-med oraz preparatu liftingującego i wypełniającego drobne i powierzchowne zmarszczki, preparatu na bazie kwasu hialuronowego opartego na technologii tri-hyal, zawierającego trzy formy kwasu hialuronowego: usieciowanego o długich i bardzo długich łańcuchach plus kwasu hialuronowego wolnego. Mezo-terapeutyk odżywia skórę, poprawia jej jakość i poziom nawilżenia, wyrównuje jej koloryt oraz zmniejsza pory, podczas gdy preparat oparty na technologii tri-hyal, dzięki zawartości trzech form kwasu hialuronowego, liftinguje twarz oraz wygładza już widoczne drobne i powierzchowne zmarszczki (kurze łapki, okolica ust).

BIO NUTRI LIFT to nie tylko znakomity zabieg dla osób, których twarz wymaga liftingu, a skóra odżywienia i nawilżenia. Jest to świetny zabieg profilaktyczny, który przedłuża młody i zdrowy wygląd skóry.

Skuteczność preparatów wykorzystanych w zabiegu BIO NUTRI LIFT została potwierdzona w badaniach klinicznych i instrumentalnych:

• Mezo-terapeutyk (wolny kwas hialuronowy + 59 składników aktywnych):

• Preparat potęgujący nawilżenie (wolny kwas hialuronowy o dużej masie cząsteczkowej + glicerol)

• Preparat z technologią tri-hyal (3 formy kwasu hialuronowego)

Efekt BIO NUTRI LIFT jest widoczny już po pierwszym zabiegu. Powtarzany w indywidualnie dopasowanym czasie protokół zabiegów zwiększa rezultaty i zapewnia długotrwały oraz młodszy i wypoczęty wygląd twarzy.

BIO NUTRI LIFT to doskonały duet dwóch zabiegów, który skutecznie sprawdza się w walce z oznakami starzenia, odżywia oraz przywraca prawidłowy poziom nawilżenia i blask skóry oraz liftinguje twarz. Dzięki synergicznemu zastosowaniu dwóch procedur Hydra Booster oraz Lift Booster, BIO NUTRI LIFT zapewnia wielopoziomowe nawilżenie wszystkich warstw skóry i naskórka, odbudowuje strukturę skóry, poprawiając jej gęstość, wygładza powierzchowne zmarszczki oraz działa ujędrniająco, rozświetlająco i zwęża rozszerzone pory. Dzięki zawartości preparatu z technologią tri-hyal, zapewnia długotrwały efekt liftingu, rewitalizuje skórę, stymuluje produkcję włókien kolagenu oraz elastyny oraz wygładza drobne zmarszczki.

 

 

BIO NUTRI LIFT to zabieg dla osób z cienką, wiotką i odwodnioną skórą, która wymaga odżywienia i liftingu. BIO NUTRI LIFT rekomenduje się również osobom z poszarzałą skórą, która wymaga regeneracji oraz rozświetlenia, na której widoczne są powierzchowne zmarszczki i/lub rozszerzone pory. Dzięki właściwościom liftingującym pomaga przywrócić młodzieńczy kontur twarzy. To również świetne zabiegi prewencyjne dla osób, które chcą opóźnić proces starzenia.

BIO NUTRI LIFT to idealne rozwiązanie dla osób, które już podczas jednego zabiegu chciałyby poprawić nawilżenie i odżywienie skóry oraz przywrócić jej jędrność i piękny, młody owal twarzy.

Przeciwwskazaniami do przeprowadzenia zabiegu BIO NUTRI LIFT są:

  • ciąża;
  • alergia;
  • cukrzyca (niewyrównana);
  • stany zapalne skóry;
  • opryszczka;
  • terapia lekami obniżającymi krzepliwość skóry;
  • choroba nowotworowa.

Badania kliniczne dowiodły, że te preparaty zawarte w kuracji BIO NUTRI LIFT są znakomicie tolerowane przez skórę. Jednak, jak w wypadku wszystkich zabiegów polegających na przerwaniu ciągłości naskórka, mogą zdarzyć się niewielkie i krótkotrwałe działania niepożądane. Są to głównie: siniaczki i obrzęk w miejscu wstrzyknięcia. Ustępują one zwykle od 3 do 6 dni po zabiegu. Przed iniekcją osoba wykonująca zabieg szczegółowo omawia z pacjentem kwestie bezpieczeństwa i ewentualnych działań niepożądanych.

W dniu iniekcji preparatu i kilka dni po zabiegu nie należy korzystać z sauny, solarium, wystawiać skóry na działanie promieni UV. Powinno się unikać zarówno bardzo niskiej, jak i wysokiej temperatury.

Nazwa zabiegu

Cena

Hydra Booster (NCTF 135HA + MHA18)

800 pln

Lift Booster (NCTF 135HA + ART FILLER FINE LINES)

900 pln

Protokół (2 x Hydra Booster+Lift Booster)

2200 pln

Protokół (2 x Lift Booster+Hydra Booster)

2300 pln