LIFT BOOSTER

LIFT BOOSTER

LIFT BOOSTER

LIFT BOOSTER – łączy skuteczność bogatego w kwas hialuronowy wolny i 59 składników stymulujących skórę sztandarowego produktu do mezoterapii firmy Fill-med oraz preparatu liftingującego i wypełniającego drobne i powierzchowne zmarszczki, preparatu na bazie kwasu hialuronowego opartego na technologii tri-hyal, zawierającego trzy formy kwasu hialuronowego: usieciowanego o długich i bardzo długich łańcuchach plus kwasu hialuronowego wolnego. Mezo-terapeutyk odżywia skórę, poprawia jej jakość i poziom nawilżenia, wyrównuje jej koloryt oraz zmniejsza pory, podczas gdy preparat oparty na technologii tri-hyal, dzięki zawartości 3 form kwasu hialuronowego, liftinguje twarz oraz wygładza już widoczne drobne i powierzchowne zmarszczki (kurze łapki, okolica ust).

Skuteczność preparatów wykorzystanych w zabiegu LIFT BOOSTER została potwierdzona w badaniach klinicznych i instrumentalnych:

• Mezo-terapeutyk (wolny kwas hialuronowy + 59 składników aktywnych):

• Preparat z technologią tri-hyal (3 formy kwasu hialuronowego)

 

Efekt zabiegu LIFT BOOSTER jest widoczny już po pierwszej sesji. Powtarzany w indywidualnie dopasowanym czasie protokół zabiegów zwiększa rezultaty i zapewnia długotrwały oraz młodszy i wypoczęty wygląd twarzy.

To zabieg dla osób z skórą, która wymaga odżywienia i liftingu. Lift booster rekomenduje się również osobom z poszarzałą skórą, która wymaga regeneracji oraz rozświetlenia, na której widoczne są powierzchowne zmarszczki i/lub rozszerzone pory. Dzięki właściwościom liftingującym pomaga przywrócić młodzieńczy kontur twarzy. To również świetne zabiegi  prewencyjne dla osób, które chcą opóźnić proces starzenia.

  • alergia, uczulenie na składniki preparatu;
  • ciąża, okres karmienia piersią;
  • niewyrównana cukrzyca;
  • stany zapalne na skórze, opryszczka;
  • zła tolerancja zabiegu (skóra naczynkowa, ryzyko powstawania zwłóknień);
  • choroby nowotworowe;
  • stosowanie leków przeciwkrzepliwych (aspiryna)

W dniu iniekcji preparatu i kilka dni po zabiegu nie należy korzystać z sauny, solarium, wystawiać skóry na działanie promieni UV. Powinno się unikać zarówno bardzo niskiej, jak i wysokiej temperatury.

NAZWA ZABIEGU

CENA ZA JEDEN ZABIEG

Lift Booster (NCTF 135HA + ART FILLER FINE LINES)

900 pln